
7 269 ₴
Канапа медична процедурна з тримачем рулонних простирадл Омега КП + ДПК

Процедурна кушетка, в якій передбачена можливість міняти та фіксувати кут нахилу підголовника. Незамінна для будь-яких медичних кабінетів як лікарень, так і поліклінік –
Призначена, головним чином, для використання при проведенні різних видів лікувального огляду, виконання процедур. Може також знайти широке застосування у комплектації косметологічних кабінетів.
Конструкція виробу складається з металевого каркасу, пофарбованого екологічно чистим порошковим фарбуванням, та встановленого м’якого та зручного ложа з регульованим по кутку нахилу підголовником – його колір оббивки може вибиратися за бажанням замовника.
Каркас з метою зручності транспортування є розбірним. Встановлюється кушетка на чотири пластикові опори.
На замовлення кушетку можна виконати будь-якої висоти.
Каркас кушетки виконаний розбірним для зручності транспортування.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розміри:
– висота 530 мм;
– ширина 550 мм;
– довжина 1900 мм;
Маса, не бiльше 24 кг.
Номінальне навантаження не бiльше 150 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 195 х Ширина 60 х Висота 12 см Вага 25кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Підголовник | Регульований |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 1950 см |
| Вага | 25 |
| Спосіб регулювання підголівника | безступеневий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип опор | Ніжки |
| Товщина ложі | 40 мм |
| Оббивний матеріал | вініліскіра |