
1 800 ₴
Ширма медична палатна односекційна Омега ШМ-1

Застосовується в лікувальних та оздоровчих закладах як тимчасова перегородка для відокремлення частини приміщення (оглядового, приймального, процедурного кабінету).
Ширма складається із металевого каркаса, на якому натягнута тканина.
Каркас ширми виготовлений з металевого профілю з полімерно-порошковим покриттям, стійким до дезінфекції та механічних пошкоджень. Полотно легко знімається з каркасу для прання та дезінфекції.
За бажанням Клієнта ширма може бути встановлена на ніжки, або на роликові опори, що самоорієнтуються.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
Габаритні розміри:
Довжина – 750мм;
Глубина – 500мм;
Висота – 1800 мм;
Маса однієї секції, не більше 3 кг.
Середній термін до списання – 10 років.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 193 х Ширина 16 х Висота 4 см Вага 3кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій (стулок) | 1 |
| Матеріал екрану ширми | Тканина |
| Матеріал каркаса ширми | Метал |
| Опори ширми | Коліщата |
| Кількість коліщат | 3 шт. |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина ширми | 500 мм |
| Висота ширми | 1800 мм |
| Ширина секції | 750 мм |
| Висота секції | 1800 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5 |