
4 800 ₴
Носилки медичні посилені Омега НМу
Носилки НМу медичні посилені призначені для розміщення пацієнта під час його транспортування вручну в лікарнях, травмпунктах, при евакуації постраждалих в умовах спортивної та екстреної медицини, служб порятунку та ін.
Конструктивно носилки медичні є каркасом з міцної металевої труби з ложем з металевого листа.
Оригінальна глибока конструкція ложа виключає зісковзування пацієнта під час його транспортування.
Ноші медичні можуть бути укомплектовані спеціальним матрацом МТ з медичної клейонки, який трьома ременями фіксується до ложа, а також ременями-фіксаторами кінцівок OF.
Всі елементи конструкції пофарбовані порошково-полімерною фарбою білого кольору, стійкою до обробки всіма можливими видами засобів дезінфікування і має високу зносостійкість.
Усі металеві частини виробів перед покриттям проходять хімічну підготовку (фосфатація), що робить покриття виробу стійкішим до корозії та довговічним в експлуатації.
Можливе фарбування конструкції фарбою будь-якого кольору за узгодженням із Замовником.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри:
довжина – 2160 мм,
ширина – 580 мм,
висота – 210 мм.
Розміри ложа:
довжина – 1800 мм,
ширина – 560 мм.
Максимальне навантаження: 200 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 205х Висота 60 х Ширина 22 см Вага 15кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 2160 см |
| Висота | 210 см |
| Ширина | 580 см |
| Ширина ложа | 560 мм |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Регламентне навантаження | 200 мм |