
7 777 ₴
Ліжко медичне лікарняне Омега КБ-2-L
Ліжко для лежачого хворого КБ-2-L лікарняне медичне ТМ ОМЕГА – це функціональні помічники, яких можна зустріти в будь-якому відділенні лікарні. Вони є ідеальним рішенням для догляду за хворими, з інструкцією і технічною документацією.
Ліжко лікарняне призначене для використання у лікувальних закладах, медичних стаціонарах, а також у домашніх умовах для комфортого розміщення хворого.
Сертифікати якості і гарантія на ліжка медичні лікарняні від виробника ISO 9001. ISO 13485 ТОВ “ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУПП”
Ліжко для лежачого служить для розміщення на ній хворих з різними захворюваннями, а також травмованих хворих. Розроблене з урахуванням вимог, що пред’являються до розміщення пацієнтів в медичних стаціонарах на ліжках лікарняних, з тяжкими захворюваннями нервово-судинної та серцево-судинної системи, а також є оптимальним вибором для травмованих хворих в домашніх умовах.
Ложе ліжка – зварна сталева сітка діаметром 4 мм із осередком 50х50 мм.
Сітчаста металева основа забезпечує максимальну вентиляцію підматрацового простору. До рами кріпляться бильця, з металевими вставками.
На бічних частинах рами ліжка лікарняного для травмованих хворих, можливо кріплення для встановлення штативу для тривалих інфузій. У центральній частині рами знизу закріплені гачки, що дозволяють підвішувати сечоприймачі.
Ліжко лікарняне є розбірною конструкцією. Можливе виготовлення цільнозварної конструкції медичного ліжка.
Усі металеві частини ліжка медичного покриті порошково-полімерною фарбою, стійкою до дії дезрозчинів. Всі деталі, що фарбуються, перед покриттям проходять хімічну підготовку (фосфатація), що робить покриття виробу більш стійким до корозії і довговічним в експлуатації.
Можливе фарбування конструкції фарбою будь-якого кольору за узгодженням із Замовником.
Усі матеріали, використані у виробництві виробу, сертифіковані належним чином для застосування у медичній практиці.
Ліжко лікарняне для лежачого хворого встановлене на пластикові опори. За погодженням із Замовником ліжко може бути встановлене на поворотні колеса із сірою шиною діаметром 75 мм (+ 700.00 грн.).
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розміри, мм:
– висота 890;
– ширина 900;
– довжина не більше – 2100;
Розміри ложа (подматрацная рама):
– Довжина – 2000 мм;
– Ширина – 900 мм;
Висота ложа від підлоги (без матраца) – 450 мм;
Основа ліжка – зварна сталева сітка діаметром 4 мм із осередком 50х50 мм.;
Бильця з металевими вставками – 2 шт.
Максимальне навантаження – 130 кг;
Маса, не більше 25 кг.
Додатково можуть бути замовлені:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ліжка | односекційна стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 870 мм |
| Висота ложа від підлоги | 412 мм |
| Довжина ліжка | 2000 мм |
| Довжина ложа | 1900 мм |
| Максимальна висота ложа від підлоги | 412 мм |
| Мінімальна висота ложа від підлоги | 412 мм |
| Ширина ліжка | 820 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцева огорожу | метал |