-15%13 750 ₴
11 687,50 ₴
Ліжко дитяче функціональне для дітей до 5 років Омега КД-2
Ліжко КД-2 функціональне для дітей до 5 років призначене для розміщення на ньому дітей з тяжкими захворюваннями: нервово-судинними, серцево-судинними, а також після перенесених травм в умовах стаціонарів лікувально-профілактичних закладів.
Ліжко є звареною конструкцією, встановленою на гумові колеса. Конструктивно ліжко складається з ложа, перил та спинок. Переднє перило рухомо закріплене в посадочних місцях і може пересуватися по висоті. Ложе має можливість регулювання нахилу та висоти з можливістю фіксації у потрібному положенні.
Каркас ліжка виконаний із сортової труби та пофарбований білою порошковою фарбою, що має високу міцність та зносостійкість.
Усі матеріали, використані у виробництві Виробу, сертифіковані належним чином для застосування у медичній практиці.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри, мм:
– висота 1100;
– ширина 680;
– довжина 1370;
• Розміри ложа (подматрацная рама):
– Довжина – 1170 мм;
– Ширина – 580 мм;
• Висота ложа від підлоги (без матраца) – 580 мм – 800 мм;
• Максимальне навантаження – 100 кг.
• Маса, не більше 35 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односекційна стаціонарна |
| Вікова група | Для дітей |
| Тип конструкції ліжка | Нерозбірна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ліжка | 1380 мм |
| Ширина ліжка | 720 мм |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 1100 мм |
| Довжина ложа | 1180 мм |
| Ширина ложа | 580 мм |
| Діаметр колісних опор | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ложе ліжка | металевий лист |
| Каркас ліжка | метал |
| Торцева огорожу | метал |
| Бічне огородження | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтуються |
| Торцеві огорожі | незнімні |
| Бічні огорожі | з блокуванням довільного регулювання, з правого боку ложа, знімні |
| Кут нахилу головної секції | 35 град. |
| Середній термін служби ліжка | 10 років |