
6 270 ₴
Канапа медична процедурна Омега КП

Виготовляється у двох виконаннях: цільнозварювальна і з розбірним каркасом.
Широко використовується у більшості медичних кабінетів лікарень та поліклінік під час проведення лікувального огляду та виконання різних процедур, а також для комплектації косметологічних кабінетів.
Конструктивно є металевий каркас, пофарбований білою порошковою фарбою і встановлене на нього м’яке ложе з регульованим по кутку нахилу підголовником.
Колір оббивки ложа вибирається за бажанням замовника. Кушетка встановлена на чотири пластикові опори.
Можливе виготовлення кушетки будь-якої висоти.
Кушетка додатково може бути укомплектована держателем рулонних простирадл ДПк
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розміри:
– висота 530 мм;
– ширина 550 мм;
– довжина 1900 мм;
Маса, не бiльше 25 кг.
Номінальне навантаження не бiльше 150 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 195 х Ширина 60 х Висота 12 см Вага 25кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Підголовник | Регульований |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 1900 см |
| Спосіб регулювання підголівника | покроковий, ступенева рейка |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип опор | Ніжки |
| Товщина ложі | 40 мм |
| Оббивний матеріал | вініліскіра |