-15%11 350 ₴
9 647,50 ₴
Шафа медична одностулкова Омега ШМ-1
Шафа ШМ-1 медична призначена для розміщення інструментів, матеріалів та медикаментів в умовах оглядових, перев’язувальних та операційних залів лікарень та клінік, а також інших закладів системи охорони здоров’я.
Шафа є металевою конструкцією, виконаною з уніфікованих елементів.
Стінки шафи та полиці виконані з металу, пофарбованого білою порошковою фарбою, двері – скло.
На дверях встановлена металева ручка, яка у закритому положенні фіксує двері за допомогою магніта.
Має 4 металеві (або скляні, за погодженням із Замовником) полиці.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри, мм: 400 х 500 х 1610
• Розміри полиці, мм: 495 х 355
• Максимальне навантаження на одну полицю, не більше 15 кг
• Маса, не більше 30 кг.
• Середній термін служби до списання, років – 10
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 163 х Висота 50 х Ширина 13 см Вага 30кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Дверка | 1 шт. |
| Відкрита полиця | 5 шт. |
| Наявність трейзера | Ні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1610 мм |
| Вага шафи | 40 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал виготовлення фасаду | скло |