-15%11 200 ₴
9 520 ₴
Шафа для халатів медична одностулкова Омега ШМх-1

Шафа ШМХ-1 призначена для зберігання спецодягу в умовах оглядових, перев’язувальних та передопераційних залів лікарень та клінік, а також інших закладів системи охорони здоров’я.
Усередині шафи є дві полички та місце для вішалок.
Шафа замикається на ключ.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри, мм: 400 х 500 х 1800
• Розміри полиці, мм: 495 х 355
• Максимальне навантаження на одну полицю, не більше 15 кг
• Маса, не більше 35 кг.
• Середній термін служби до списання, років – 10
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 182 х Висота 51 х Ширина 10 см Вага 35кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 50 |
| Висота | 1800 см |
| Ширина | 500 см |
| Глибина | 400 |
| Кількість секцій | 1 |
| Внутрішня ширина | 480 мм |
| Перекладина | 1 шт. |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Крючок | 1 шт. |
| Вентиляційні отвори | Да |
| Внутрішня висота | 1780 мм |
| Внутрішня глибина | 380 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Полиця | 1 шт. |
| Замок | Врізний |