-15%3 500 ₴
2 975 ₴
Столик інструментальний анестезіолога Омега СА
Столик анестезіолога СА призначений розміщувати інструментів і медикаментів, необхідних анестезіологу під час проведення операцій.
Особливістю конструкції є те, що столик має можливість, зберігаючи стійкість перебувати над операційним столом або над ліжком у відділенні інтенсивної терапії.
Столик виконаний із металевої профільної труби, пофарбованої білою порошковою фарбою та встановлений на колеса, що забезпечують його переміщення.
За бажанням Клієнта стіл може бути встановлений на регульовані опори.
Стіл інструментальний забезпечений несучою незнімною полицею, виготовленою зі сталі, що має гнуті борти. Полиця має можливість регулюватися по висоті.
Покриття каркасу та полиці витримує багаторазову щоденну санітарну обробку.
Усі матеріали, використані у виробництві столика, сертифіковані належним чином для застосування у медичній практиці.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розмір полиці: 385 х 585 мм
• Габаритні розміри: 700 х 500 х 900 – 1300 мм
• Висота регулюється від 900 до 1300 мм.
• Маса: не більше – 4 кг
• Навантаження, що допускається масою: до 25 кг
• Середній термін до списання: 10 років
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Длина 62 х Ширина 56 х Висота 5 см Вага 4кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Медичний столик |
| Призначення | Для хірургічних інструментів |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Полиця | 2 шт. |
| Ручки для переміщення візка | 2 шт. |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтуються |
| Тип гальмівного пристрою | одне колесо з автономним гальмівним пристроєм |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 50 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 25 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 900 мм |
| Діаметр колісних опор | 50 мм |
| Вага | 6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | метал |