-15%8 166 ₴
6 941,10 ₴
Столик маніпуляційний Омега СМ-3-2

Столик маніпуляційний з висувним ящиком СМ-3-2 застосовується в операційних, оглядових та різних медичних кабінетах для розміщення медикаментів, інструментів, матеріалів та доставки їх до палат для проведення різноманітних медичних маніпуляцій.
Столик відрізняє зручність, функціональність та простота використання.
Каркас столика цільнозварний та виготовлений з металевого профілю та покритий полімерно-порошковим покриттям.
Висувна скринька і дві полиці виготовлені з високоякісної сортової листової сталі з полімерно-порошковим покриттям.
Столик зручно та легко пересувати в межах приміщення, завдяки чотирьом колісним опорам.
За бажанням Клієнта стіл може бути встановлений на стаціонарні опори, що регулюються.
Полиці столика можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі, а також зі скла.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри:
– Висота 800 мм;
– Глибина 400 мм;
– ширина 635 мм;
• Розмір полиць 400 х 590 мм
• Маса не більше 15 кг.
• Середній термін служби до списання, років – 10
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 76 х Ширина 63 х Висота 40 см Вага 15кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 20 кг |
| Максимальне навантаження на один ящик | 10 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 20 кг |
| Призначення | Для медикаментів |
| Полиця | 2 шт. |
| Ручки для переміщення візка | 3 шт. |
| Тип | Медичний столик |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 800 мм |
| Діаметр колісних опор | 50 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | нержавіючий метал, скло, метал |