-15%2 500 ₴
2 125 ₴
Столик надліжковий Омега СН

Стіл надкроватний СН призначений для створення додаткових зручностей лежачому хворому при їді, читанні і т. д. Може використовуватися в домашніх та клінічних умовах.
Кожен надліжковий стіл біля своєї основи має чотири колеса, завдяки яким може легко пересуватися по рівній поверхні (плитка, паркет, ковролін та ін.).
Модель має покращену надійність кріплення вертикальної ніжки до колісної бази.
Стіл відрізняється гарною стійкістю до вібрацій, оскільки у своїй конструкції має подвійну систему фіксації висоти столу.
Стільниця виготовлена з високоякісного ламінованого ДСП і по зрізу торцьована пластиковою кромкою товщиною 2 мм, стійкою до дезрозчинів та механічних пошкоджень.
Медичні показання:
– післяопераційний, ослаблений стан;
– захворювання, що супроводжуються вимушеним лежачим становищем;
– Порушення опорно-рухового апарату.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри стільниці, 390 х 590 мм.
• Діапазон регулювання висоти, 700 – 1000 мм.
• Довжина підлогової бази, см 65
• Ширина підлогової бази, см 42
• Глибина столу (максимальна відстань для заїзду столу над ліжком пацієнта), см 70
• Матеріал стільниці, ДСП ламінована, торцева.
• Маса, не більше 5 кг
• Максимальне навантаження, не більше 5 кг
• Середній термін служби до списання, років – 10
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 62 х Висота 56 х Ширина 10 см Вага 5кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 50 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 25 кг |
| Призначення | Для прийому їжі пацієнта |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип | Медичний столик |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 700 мм |
| Діаметр колісних опор | 50 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | ДСП |