-15%3 350 ₴
2 847,50 ₴
Столик надліжковий Омега СН-1

Стіл надкроватний призначений для створення додаткових зручностей лежачому хворому при їді, читанні і т.д.
Може використовуватись у домашніх та клінічних умовах.
Оригінальна конструкція столу дозволяє встановити його безпосередньо над ложем ліжка у зручному для пацієнта положенні та на необхідній висоті.
Конструктивно столик складається з двох основних елементів: рухомої основи та стійки з механізмом регулювання висоти та нахилу стільниці.
Основний столик може бути зафіксований на потрібній висоті, також зі зручним для
Користувача нахилом в обидва боки.
На основному столі виконані бічні обмежувачі, що запобігають зісковзування предметів при його нахилі (книга, ноутбук, столові прилади, письмові приналежності тощо), а також невеликий пенал для приладдя (ложка, вилка, олівець тощо).
Збоку до основного столу кріпиться допоміжний столик, що знімається.
На допоміжному столі виконаний тримач склянки, який вставляється склянку з міцного харчового пластику.
Допоміжний столик призначений для розміщення на ньому необхідних аксесуарів (окуляри, телефон, термометр, ліки та ін.)
При нахилі основного столу допоміжний стіл зберігає горизонтальне положення.
Стільниці обох столів виконані з високоякісного ламінованого МДФ і торцьовані по краях пластиковою кромкою.
Стіл встановлений на чотири самоорієнтовні колеса, два з яких забезпечені гальмами.
Покриття каркасу та стільниць витримує багаторазову щоденну санітарну обробку.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри стільниці: 380 х 600 мм
• Розміри допоміжного столика: 270 х 270 мм
• Діапазон регулювання висоти: 700 – 1000 мм
• Розмір підстави: 695 х 440 мм
• Маса: не більше 6 кг
• Максимальне навантаження: не більше 5 кг
• Середній термін служби до списання, років – 10
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 60 х Висота 54 х Ширина 12 см Вага 6кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Медичний столик |
| Призначення | Для прийому їжі пацієнта |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип конструкції | Розбірна, Збірно-розбірна |
| Полиця | 2 шт. |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 5 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр колісних опор | 40 мм |
| Вага | 10 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | МДФ |
| Матеріал каркасу | МДФ |