-15%1 900 ₴
1 615 ₴
Столик для забору крові Омега С3К

Призначений для використання у лікувальних закладах та медичних стаціонарах для розміщення пацієнтів під час процедури забору крові та інших маніпуляцій на руці пацієнта.
Матеріали та комплектуючі, що використовуються в конструкції, а також захисно-декоративне полімерне покриття мають необхідні висновки та допущені для використання у медичних меблях.
Матеріал каркасу – сталь з полімерним покриттям.
Стільниця обтягнута вініліскожею.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри:
– висота 770 мм;
– ширина 310 мм;
– довжина 510 мм;
• Розміри стільниці:
– висота 770 мм;
– глибина 300 мм;
• Маса, не бiльше 5 кг.
• Номінальне навантаження не бiльше 25 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 79 х Ширина 44 х Висота 11 см Вага 5кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Колісні опори | не передбачені |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 50 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 25 кг |
| Призначення | Для забору крові |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип | Медичний столик |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | ДСП |