-15%4 125 ₴
3 506,25 ₴
Столик приладовий Омега СП
Столик приладовий СП призначений для розміщення різноманітних обладнання, приладів та пристроїв, що застосовуються у медичній практиці, а також інструментів, матеріалів та медикаментів у перев’язувальних та операційних, фізіотерапевтичних та інших лікувальних кабінетах.
Столик виготовлений із металевого профілю та пофарбований білою порошковою емаллю.
Усі полиці виготовлені зі скла.
За бажанням замовника можливе виготовлення як металевих, так і нержавіючих полиць.
Стіл встановлений на пластикові колеса, що дозволяє переміщати його усередині приміщення.
Конструкція столу не має виступаючих та гострих частин, що забезпечує попередження травм під час експлуатації.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри, мм:
– висота 900;
– глибина 740;
– ширина 630;
• Розміри полиці, мм:
– ширина 380;
– глибина 575;
• Маса, не більше 10 кг.
• Максимальне навантаження, не більше 25 кг.
• Середній термін служби до списання, років – 10
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри: 92 х 38,5 х 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 75 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 25 кг |
| Призначення | Для медичної апаратури |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип | Медичний столик |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 900 мм |
| Діаметр колісних опор | 50 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | скло |