-15%13 350 ₴
11 347,50 ₴
Візок для перевезення хворих зі знімними ножиками Омега ТПБсп
Каталка медична призначена для перевезення хворих усередині лікарняних приміщень.
Конструктивно візок для перевезення хворих складається з двох частин – нижнього каркаса на колесах і знімних нош на гумових ніжках.
Наявність знімних нош дозволяє переміщати пацієнта по сходах та інших нерівних ділянках.
Додатково візок може бути укомплектована матрацом, що миється, а також спеціальними ременями для фіксації пацієнта.
На відміну від візка ТПБс забезпечена носилками з підголовником, що регулюється, для надання положенню голови комфортного положення.
Каркас рами та нош виконаний звареними зі сталевого профілю з полімерно-порошковим покриттям, стійким до санітарно-дезінфекційної обробки.
Ложе нош виконано з листового металу.
Носилки легко знімаються, мають ергономічні гумові ручки та гумові опори.
Ходова частина – чотири самоцентруючі колеса діаметром 125 мм, два з яких забезпечені гальмами.
Шини коліс виконані зі світлої гуми, що не залишає слідів.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри візка, мм (довжина-ширина-висота) – 2100 х 680 х 830
Розмір ложа, мм – 1800 х 560
Висота ложа нош від підлоги, мм – 230
Висота ложа нош від підлоги на рамі, мм – 780
Маса – 30 кг
Вантажопідйомність – до 200 кг.
в упакованому стані виріб має розміри:
(носилки): Довжина 205 х Висота 60 х Ширина 22 см Вага 15кг
(візок): Довжина 150 х Висота 76 х Ширина 70 см Вага 15кг
За бажанням Клієнта візок може бути додатково укомплектований:
Матрац МТ для візка ТПБ;
Комплект OmegaFix для фіксації моторно-збудливих хворих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 2100 см |
| Вага | 30 |
| Висота | 830 см |
| Ширина | 680 см |
| Підголівник | Регульований |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Спосіб регулювання підголівника | покроковий |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Ширина ложа | 560 мм |
| Носилки | знімні |
| Максимально допустиме навантаження | 240 кг |
| Матеріал каркаса | сталь покрита порошковою фарбою |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтовні |
| Висота ложа від підлоги | 230 мм |