-15%14 550 ₴
12 367,50 ₴
Візок для перевезення хворих Омега ТПБ

Візок призначений для перевезення хворих усередині лікарняних приміщень. Поєднує в собі функціональні можливості візка всередині корпусного для перевезення хворих та кушетки з підголовником, що дозволяє проводити огляд пацієнтів у комфортних умовах.
Наявність посилених коліс дозволяє використовувати каталку медичнуу ТПБ не лише всередині приміщень, а також на відкритих рівних майданчиках.
Каркас візка для перевезення хворих ТПБ виготовлений із металевого профілю та пофарбований білою порошковою емаллю. Ложе візка має безшовну оббивку з медичного шкірозамінника.
Візок медичний має регульований підголівник. У основи ложе має зручну ручку для транспортування пацієнта та кутові гумові бампери, що оберігають від ударів.
Ходова частина – чотири самоцентруючі колеса діаметром 125 мм, два з яких забезпечені гальмами.
Виготовляється у двох виконаннях: цільнозварювальна і з розбірним каркасом.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розміри, мм:
– Висота 800;
– ширина 600;
– Довжина 1970;
Маса, трохи більше 40 кг.
Колісна опора: Ø 125 мм.
Номінальне навантаження 150 кг.
Кут нахилу підголівника м’якої панелі – 15 °, 30 °, 45 °
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Вага | 30 |
| Підголівник | Регульований |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Спосіб регулювання підголівника | покроковий |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Мінімальна висота ложа від підлоги | 780 мм |
| Ширина ложа | 520 мм |
| Носилки | незнімні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Максимальна висота ложа від підлоги | 780 мм |
| Матеріал каркаса | метал |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Висота ложа від підлоги | 780 мм |
| Оббивний матеріал | вініліскіра |