-15%15 800 ₴
13 430 ₴
Візок анатомічний Омега ТАП
Візок анатомічний ТАП призначений для перевезення трупів та перекладання їх в анатомічних відділеннях та моргах.
Конструктивно анатомічний візок складається з двох частин – нижнього каркаса на колесах і знімних нош на гумових ніжках.
Каркас рами та нош виконаний звареними зі сталевого профілю з полімерно-порошковим покриттям, стійким до санітарно-дезінфекційної обробки. Робоча поверхня панелі (ложа нош) виконана з нержавіючої сталі.
Носилки легко знімаються, мають ергономічні гумові ручки та гумові опори.
Ходова частина – чотири самоцентруючі колеса діаметром 160 мм, два з яких забезпечені гальмами.
Шини коліс виконані зі світлої гуми, що не залишає слідів.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри візка, мм (довжина-ширина-висота) – 2100 х 500 х 800
Розмір ложа, мм – 1800 х 500
Висота ложа нош від підлоги, мм – 260
Висота ложа нош від підлоги на рами, мм – 780
Маса – 30 кг
Розміри виробу в упаковці (носилки): 2110 х 500 х 300 мм
Розміри виробу в упаковці (візок): 1250 х 540 х 800 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 2100 см |
| Вага | 30 |
| Висота | 830 см |
| Ширина | 580 см |
| Підголівник | Нерегульований |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Мінімальна висота ложа від підлоги | 780 мм |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Ширина ложа | 520 мм |
| Носилки | знімні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Максимальна висота ложа від підлоги | 780 мм |
| Матеріал каркаса | метал |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Висота ложа від підлоги | 780 мм |