-15%8 500 ₴
7 225 ₴
Візок для брудної та чистої білизни Омега ТГБ
Візок медичний призначений для перевезення постелі всередині лікарняних приміщень.
Каркас візка виконаний із металевої профільної труби, пофарбованої білою порошковою фарбою та встановлений на колеса, що забезпечують його переміщення.
Покриття каркасу та полиць витримує багаторазову щоденну санітарну обробку.
Усі матеріали, використані у виробництві столика, сертифіковані належним чином для застосування у медичній практиці.
Характеристики:
Габаритні розміри візка, мм
-довжина – 1080,
-ширина- 590,
-висота 1000,
Регламентне навантаження, кг – до 60
Маса, кг – до 20
Діаметр коліс, мм – 125
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр колісних опор | 125 мм |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Мішок для білизни |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Ручки для переміщення візка | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 100.0 |
| Призначення | Для перевезення білизни |
| Тип | Медичний візок |
| Тип опор | Колісні опори |
| Полиця-кошик для речей | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 60 |