-15%11 548 ₴
9 815,80 ₴
Візок внутрішньокорпусний універсальний Омега ТВК
Візок медичний внутрішньокорпусний ТВК призначений для перевезення різних вантажів, контейнерів з медикаментами, білизни, одягу, матраців, медичної апаратури та іншого.
Застосовується у медичних закладах.
Цільнозварний каркас виконаний із сталевих труб з нанесенням екологічно чистого полімерно-порошкового покриття, стійкого до багаторазової обробки дезінфікуючими розчинами, що застосовуються в медицині.
Має захисну огорожу.
Основа встановлена на 4 самоорієнтовані колеса, діаметром 160 мм, 2 з яких забезпечені гальмами.
За спеціальною заявкою візок може бути встановлений на колеса зі світлою гумою.
Характеристики:
довжина платформи 1000 мм
ширина платформи 600 мм.
висота візка 1050 мм
вага візка 20 кг
колеса 160мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Діаметр колісних опор | 160 мм |
| Основні атрибути | |
| Полиця | 1 шт. |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Ручки для переміщення візка | 1 шт. |
| Призначення | Для перевезення вантажів |
| Тип | Медичний візок |
| Тип опор | Колісні опори |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 20 |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 200 |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 200 |