-15%2 950 ₴
2 507,50 ₴
Зростомір дитячий Омега РД

Ростомір дитячий РД використовується в дитячих кабінетах для виміру зростання немовлят.
ВІн є корпусом, виконаним з ламінованого ДСП, в якому встановлений рухомий упор. На бічній стінці ростоміра закріплена лінійка для вимірювання зростання.
Простота конструкції та легкість використання дозволяють використовувати ростомір у всіх дитячих лікувальних закладах.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри, мм:
– висота ложа 100;
– глибина ложа 813;
– ширина ложа 396;
• Маса, не більше 10 кг
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 86 х Висота 48 х Ширина 12 см Вага 10кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Клас точності | IV звичайний |
| Принцип роботи | Механічний |
| Тип | Ростомір |
| Загальні | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 813 мм |
| Ширина | 396 мм |
| Ростомір | |
| Максимальний діапазон вимірювання, см | 81 |
| Мінімальний діапазон вимірювання, см | 25 |