-15%1 930 ₴
1 640,50 ₴
Зростомір підлоговий Омега РП
Ростомер підлоговий РП призначений для вимірювання зростання пацієнта в положенні стоячи.
Простота та легкість використання роблять ростомір РП найбільш оптимальним рішенням для оснащення медичних кабінетів.
Ростомер є металевим каркасом, пофарбованим порошковою фарбою з майданчиком для ніг пацієнта і рухомим рівнем на вертикальній металевій стійці.
Ростомір має розбірну конструкцію.
Майданчик виконаний з високоякісного ламінованого ДСП.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри:
– висота 2070 мм;
– ширина 400 мм;
– довжина 400 мм;
• Маса, не бiльше 7 кг.
• Номінальне навантаження не бiльше 150 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 40 х Висота 40 х Ширина 14 см Вага 5кг
Друге місце:
Довжина 210 х Висота 4 х Ширина 4 см Вага 2кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Клас точності | IV звичайний |
| Принцип роботи | Механічний |
| Тип | Ростомір |
| Загальні | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 2070 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Ростомір | |
| Максимальний діапазон вимірювання, см | 200 |
| Мінімальний діапазон вимірювання, см | 55 |