-15%2 740 ₴
2 329 ₴
Зростомір "сидя-стоячи" Омега РС
Ростомер РС призначений для вимірювання зростання у пацієнта в положенні сидячи та стоячи.
Для вимірювання зростання в положенні сидячи використовується відкидне сидіння, яке необхідно прибрати для вимірювання зростання пацієнта в положенні стоячи.
Ростомер являє собою металевий каркас з майданчиком з ламінованої ДСП, для вимірювання росту пацієнта в положенні стоячи, і сидіння, що відкидається, для вимірювання росту в положенні сидячи.
Для стійкості ростомір встановлюється на чотири регульовані опори.
Зростання пацієнта вимірюється рухомим рівнем, встановленим на стійці.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри:
– висота 2100 мм;
– ширина 375 мм;
– довжина 375 мм;
– висота сидіння від підлоги 450 мм;
• Маса, не бiльше 8 кг.
• Номінальне навантаження не бiльше 150 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 48 х Висота 92 х Ширина 40 см Вага 6кг
Друге місце:
Довжина 210 х Висота 4 х Ширина 4 см Вага 2кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Клас точності | IV звичайний |
| Принцип роботи | Механічний |
| Тип | Ростомір |
| Загальні | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Ростомір | |
| Максимальний діапазон вимірювання, см | 200 |
| Мінімальний діапазон вимірювання, см | 55 |