-15%3 400 ₴
2 890 ₴
Зростомір підлоговий із вагами Омега РПВ
Ростомір з вагами РПв призначений для вимірювання росту та ваги пацієнта у положенні стоячи.
Поєднання двох процедур у медичних кабінетах дозволяє досягти економії місця та часу їх проведення та робить вибір даного ростомера пріоритетним для кабінетів з обмеженим вільним простором.
Ростомір являє собою металевий каркас із встановленим на ньому майданчиком, що відкидається, з ламінованого ДСП і рухомого рівня на вертикальній стійці.
Під майданчик встановлюються ваги підлоги для вимірювання ваги пацієнта.
Для їх використання достатньо підняти майданчик.
Ростомери РПв можуть оснащуватися механічними або електронними вагами.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри:
• – висота 2070 мм;
• – ширина 400 мм;
• – довжина 400 мм;
• Маса, не бiльше 7 кг.
• Номінальне навантаження не бiльше 150 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 40 х Висота 40 х Ширина 14 см Вага 5кг
Друге місце:
Довжина 210 х Висота 4 х Ширина 4 см Вага 2кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Дискретність | 20 г |
| Клас точності | IV звичайний |
| Найбільша межа зважування | 150 кг |
| Найменша границя зважування | 5 кг |
| Принцип роботи | Механічний |
| Тип | Ростомір |
| Загальні | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 2070 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Ростомір | |
| Максимальний діапазон вимірювання, см | 200 |
| Мінімальний діапазон вимірювання, см | 55 |