-15%1 999 ₴
1 699,15 ₴
Підставка під таз Омега ПТ-1
Підставка під стерильний таз ПТ-1 призначена для розміщення та використання нержавіючих тазів в операційних та процедурних кабінетах під час проведення операцій.
Каркас підставки виготовлений із металевого профілю та пофарбований білою порошковою фарбою.
У верхній частині конструкції встановлений кошик під стерильний таз, який може регулюватися по висоті. Каркас встановлений на три опори.
Підставка комплектується нержавіючим тазом діаметром 300 мм.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розмір стерильного тазу – 300 мм
• Висота – 765 мм
• Ширина – 380 мм
• Довжина – 380 мм
• Вага виробу: не більше 4 кг
• Середній термін служби до списання, років – 10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для лікарняних відходів |
| Особливості | Полиця-лоток |
| Тип | Медичний столик |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 765 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | нержавіючий метал |