-15%2 200 ₴
1 870 ₴
Підставка під два тази Омега ПТ-2
Підставка під два тази ПТ-2 призначена для розміщення та використання одночасно двох нержавіючих тазів в операційних та процедурних кабінетах під час проведення операцій.
Каркас підставки виготовлений із металевого профілю та пофарбований білою порошковою фарбою.
У верхній частині конструкції встановлені два кошики під тази, який може регулюватися по висоті.
Каркас встановлений на три опори.
Підставка комплектується двома нержавіючими тазами діаметром 300 мм.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розмір стерильного тазу – 300 мм
• Висота – 765 мм
• Ширина – 670 мм
• Довжина – 370 мм
• Вага виробу: не більше 6 кг
• Середній термін служби до списання, років – 10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для лікарняних відходів |
| Особливості | Полиця-лоток |
| Тип | Медичний столик |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 765 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | нержавіючий метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 7 |