-15%2 250 ₴
1 912,50 ₴
Стілець медичний гвинтовий Омега СВ

Призначений для розміщення на ньому медперсоналу та пацієнта під час огляду.
Класичний гвинтовий стілець зі змінною висотою.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина 550 мм;
Ширина 550 мм;
Висота 500 мм;
Маса 7 кг;
Регулювання висоти сидіння від підлоги , 500-600 мм;
Допустиме наванта-ження до 90 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 48 х Ширина 48 х Висота 43 см Вага 7кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Підйомний механізм | Гвинтовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 600 мм |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 450 мм |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Сидіння | ДСП |