-15%2 399 ₴
2 039,15 ₴
Стілець медичний гвинтовий пересувний Омега СВп

Призначений для розміщення на ньому медперсоналу та пацієнта під час огляду.
Конструкція стільця передбачає наявність коліщаток для зручності.
Ложе оббите вініліскожею.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина 550 мм;
Ширина 550 мм;
Висота 450 мм;
Маса 7 кг;
Регулювання висоти сидіння від підлоги , 450-600 мм;
Допустиме навантаження до 90 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 48 х Ширина 48 х Висота 43 см Вага 7кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Особливості | Оснащення коліщаток системою фіксації |
| Підйомний механізм | Гвинтовий |
| Тип підстави | Хрестовина з коліщатками |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 600 мм |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 450 мм |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Сидіння | ДСП |