-15%3 100 ₴
2 635 ₴
Стілець медичний універсальний Омега СК

Призначений для комфортного розміщення на ньому медперсоналу та пацієнта під час огляду.
Також ідеально підійде для оснащення освітніх закладів, офісів, конференц-залів, сесійних залів, приймальних кабінетів.
Пофарбований порошковою фарбою і встановлений на пластикові опори, що захищають покриття від пошкоджень.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Розміри:
– висота 900 мм;
– ширина 470 мм;
– довжина 540 мм;
• Маса, не бiльше 10 кг.
• Номінальне навантаження не бiльше 150 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Особливості | Наявність спинки |
| Тип підстави | Стандартне (4 ніжки) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Глибина стільця | 390 мм |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 420 мм |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 420 мм |
| Ширина стільця | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Сидіння | ДСП |
| Спинка | ДСП |