-15%3 550 ₴
3 017,50 ₴
Матрац медичний у з’ємному чохлі МН для ліжка КД-2 Омега
Матрац медичний із водонепроникним захисним чохлом МН для ліжка КД-2 ТМ ОМЕГА
М’який матрац призначений для комплектації ліжок КД-2 для дітей до 5 років без функціональних секцій.
Чохол матраца виконаний із сертифікованої медичної клеєни та наповнений пінополіуретаном класу ST, щільністю 25 кг/м3 та товщиною 50 мм.
Чохол також має роз’ємну застібку “Блискавка” для зручності його обслуговування.
Витримує санітарну обробку дезрозчинами, водонепроникністю.
За бажанням Клієнта матрац може бути виготовлений:
з наповнювачем: пінополіуретан завтовшки 80 мм;
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розміри:
– висота 50 мм;
– ширина 580 мм;
– довжина 1170 мм;
Маса, не бiльше 3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей |
| Габаритні розміри | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 50 мм |
| Довжина ліжка | 1170 мм |
| Довжина ложа | 1170 мм |
| Ширина ліжка | 580 мм |
| Ширина ложа | 580 мм |