-15%1 999 ₴
1 699,15 ₴
Матрац медичний у чохлі для столика пеленального Омега МП
Матрац медичний у з’ємному чохлі МП для столика пеленального ТМ ОМЕГА
М’який матрацик, призначений для розміщення немовлят на пеленальному столику під час проведення санітарної обробки, огляду, сповивання та інших процедур у дитячих кімнатах пологового та післяпологового відділень пологових будинків, лікарень та інститутів.
Чохол матрацика виконаний із сертифікованої медичної клеєни, наповнений пінополіуретаном класу ST, щільністю 25 кг/м3 та товщиною 30 мм.
Чохол також має роз’ємну застібку “Блискавка” для зручності його обслуговування.
Витримує санітарну обробку дезрозчинами, водонепроникністю.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розміри:
– висота 30 мм;
– ширина 735 мм;
– довжина 918 мм;
Маса, не бiльше 2 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 94 х Висота 73 х Ширина 5 см Вага 2кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота ліжка з урахуваннямголов'я | 50 мм |
| Довжина ліжка | 1900 мм |
| Ширина ліжка | 800 мм |
| Ширина дошки | 750 |
| Тип ліжка | односекційна стаціонарна |
| Довжина дошки | 945 |
| Висота дошки | 30 см |