
6 600 ₴
Ліжко медичне (без матрацу) АТОН КП 80/190
Ліжко медичне АТОН КП 80/190 призначене для лікарень, лікувальних закладів, медичних стаціонарів і використовується для комфортного розміщення пацієнтів.
Конструкція медичного ліжка виконана із сталевих труб, пофарбованих порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями. Ложе ліжка – металева сітка, розмір ложа під матрац - 1900х800 мм. Висота до ложа ліжка без матраца становить 440 мм.
Конструкція ліжка дозволяє витримувати вагу до 180 кг.
Конструкція ліжка цільнозварна.
Переваги ліжка:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Спосіб регулювання головної секції | не регулюється |
| Спосіб регулювання ножної секції | не регулюється |
| Спосіб регулювання середньої секції | не регулюється |
| Тип конструкції ліжка | Нерозбірна |
| Тип ліжка | односекційна стаціонарна |
| Додаткові характеристики | |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Колісні опори | не передбачені |
| Середній термін служби ліжка | 5 років |
| Торцеві огорожі | незнімні, в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 440 мм |
| Довжина ложа | 1900 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | сталева сітка, металева сітка |
| Торцева огорожу | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |