



7 000 ₴
Кушетка медична оглядова АТОН КС
Для розміщення пацієнтів при проведенні медичних процедур та забезпечення їх комфорту використовується кушетка медична оглядова АТОН КС.
Конструкція кушетки включає в себе підголівник і сидіння, які обтягнуті вінілштучшкіра.
Підголівник має регульований механізм, який дозволяє встановлювати його з нахилом в діапазоні від 15° до 45°.
Сидіння з підголівником встановлені на міцному металевому каркасі з полімерним покриттям. Спеціальне антибактеріальне покриття забезпечує довговічність матеріалів в умовах впливу навколишнього середовища і механічних навантажень, зберігаючи їх зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 1890 мм |
| Товщина ложі | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |