


3 800 ₴
Ванночка ліжечка новонародженого АТОН Ванночка ліжечка 8 мм
Ванночка АТОН призначена для встановлення на металевий каркас ліжечка для новонародженого. Виготовлена з посиленого ударостійкого органічного скла, що забезпечує високу міцність і довговічність виробу.
Основні характеристики:
✔ Матеріал: посилене ударостійке органічне скло
✔ Габарити:
Висота: 209 мм
Ширина: 458 мм
Довжина: 708 мм
✔ Матрацик: поставляється окремо
Ванночка забезпечує комфорт та безпеку для малюка, а її прозорий матеріал дозволяє спостерігати за станом дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Довжина: | 71 см |
| Вікова група | З народження |
| Стан | Нове |
| Висота | 71 см |
| Ширина | 46 см |
| Тип ванночки | Класична |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |