
5 400 ₴
Тумба приліжкова медична АТОН ТП-Р
Тумба приліжкова медична АТОН ТП-Р призначена для розміщення і зберігання ліків, посуду, предметів гігієни та дрібних особистих речей пацієнта.
Тумбочка медична виконана у вигляді металевого каркаса з полімерним покриттям, встановленого на роликові опори.
Верхня частина виконана у вигляді закритої з 3-х сторін полички. Нижня частина виконана як шафка з дверцями, розділений металевої поличкою на 2 частини.
Дверцята можуть навішуватися як на праву, так і на ліву сторону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 490 см |
| Тип | Медичний столик |
| Вага | 15 |
| Висота | 695 см |
| Ширина | 420 см |
| Призначення | Для господарських потреб |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 5 |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 20 |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип опор | Колісні опори |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтовні |
| Полиця | 2 шт. |
| Діаметр колісних опор | 40 мм |
| Струк служби (не меніше) | 60 міс. |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |