



9 400 ₴
Столик пеленальний медичний АТОН СП-П
Столик пеленальний медичний АТОН СП-П з полицею призначений для розміщення новонародженого під час оглядів, сповивань та проведення інших процедур.
Область застосування – перинатальні центри, пологові будинки, неонатологічні відділення клінік та лікарень.
Столик пеленальний складається з металевого каркаса з розташованою на висоті 340 мм полицею розміром 950х420 мм, стільниці з полістиролу та еластичного матрацика в медичній клейонці.
| Матеріал | сталь з полімерним покриттям |
| полістирол | |
| Габаритні розміри | 950х750х925 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 950 см |
| Тип | Медичний столик |
| Особливості | Комплектація матрацом |
| Вага | 19 |
| Висота | 920 см |
| Ширина | 750 см |
| Призначення | Для сповивання новонароджених |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 20 |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 30 |
| Тип опор | Ніжки |
| Колісні опори | не передбачені |
| Полиця | 1 шт. |