


3 990 ₴
Столик стоматолога медичний АТОН СТ-С-2Н
Столик стоматолога медичний АТОН СТ-С-2Н призначений для розміщення витратних матеріалів, медикаментів та інструментів.
Столик стоматологічний медичний виготовлений як розбірний металевий каркас із полімерним покриттям, встановлений на коліщатці з гальмами.
На каркасі розміщуються дві знімні полиці, виготовлені з високоякісної полірованої неіржавкої сталі.
| Матеріал | сталь із полімерним покриттям |
| неіржавка сталь | |
| Габаритні розміри | 655х415х780 мм |
| Допустиме навантаження на полицю | 5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтуються |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 10 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 5 кг |
| Призначення | Для стоматологічних кабінетів |
| Полиця | 2 шт. |
| Тип | Медичний столик |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 780 мм |
| Діаметр колісних опор | 40 мм |
| Довжина | 655 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | нержавіючий метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Струк служби (не меніше) | 60 міс. |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |