




4 020 ₴
Столик хірургічний медичний АТОН СТ-Х-Н
Столик хірургічний медичний АТОН СТ-Х-Н призначений для розміщення витратних матеріалів, медикаментів та інструментів.
Столик виконаний у вигляді металевого каркаса з полімерним покриттям, встановленого на коліщата з гальмами.
В рухомий консольної рамці розташовується легкознімна полку, виготовлена з високоякісної полірованої нержавіючої сталі. Положення полиці регулюється по висоті (785 мм - 1285 мм).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 621 см |
| Тип | Медичний столик |
| Вага | 7 |
| Висота | 785 см |
| Ширина | 412 см |
| Призначення | Для хірургічних інструментів |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 4 |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 4 |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Матеріал полиці | неіржавкий метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип опор | Колісні опори |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтовні |
| Полиця | 1 шт. |
| Діаметр колісних опор | 40 мм |
| Струк служби (не меніше) | 60 міс. |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |