



5 700 ₴
Матрац медичний двохсекційний АТОН КФ-2-МЦ
Матрац медичний двохсекційний АТОН КФ-2-МЦ з дезінфекційним покриттям використовується для зручного розміщення пацієнта в ліжку.
Матрац виготовляється з поролону товщиною 80мм, обшитий медичною клейончастою тканиною, сертифікованою в Україні, яка не пропускає вологу та стійка до дезінфекції.
Матрац має дві секції з розмірами:
- секція 1 (головна) (ДхШхВ) – 700х900х80 мм;
- секція 2 (основна) (ДхШхВ) – 1300х900х80 мм.
Також матрац може бути виготовлений під розміри секцій вашого ліжка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 90 см |
| Форма матраца | Прямокутний |
| Наповнення матраца | пенополиуретан |
| Тип матраца | безпружинний |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Да |
| Водонепроникний чохол | Да |
| Струк служби (не меніше) | 60 міс. |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Да |
| Знімний чохол матраца | Да |
| Знімний наматрацник | Да |
| Тип паковання матраца | стандартна |
| Ручки для перенесення | Немає |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Сторона чохла 1 | медична клейонка |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Вага матраца | 10 кг |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 200 кг |