




13 950 ₴
Кушетка медична оглядова АТОН Грація
Канапа оглядова медична АТОН "Грація" призначена для розміщення пацієнтів під час проведення медичних процедур і забезпечення їхнього максимального комфорту.
Конструкція медичної канапи "Грація" містить міцний розбірний каркас, підголівник і сидіння. М'які частини канапи виготовлені з фанери та поролону, обтягнуті високоміцним медичним шкірозамінником польського виробництва.
Переваги канапи "Грація":
естетичний дизайн підвищує привабливість медустановлення та настрій пацієнтів та персоналу;
можлива комплектація тримачем одноразових простирадл і штативом для внутрішньовенних вливань;
антибактеріальні матеріали, які захищають пацієнтів від інфекцій у проміжках між санітарною обробкою;
підголівник обладнаний механізмом підіймання (зрістом), що дає змогу встановлювати його з нахилом у діапазоні від 0° до 45°.
Стандартні кольори оббивки: синій, бежевий, салатовий, сірий, блакитний. Також можливий вибір іншого кольору оббивки на замовлення (у вашому корпоративному стилі або за власними уподобаннями).
Просимо звернути увагу: колір шкірозамінника Scaden може відрізнятися залежно від освітлення й налаштувань вашого екрана. За додатковими світлинами звертайтеся до наших фахівців.
Усі матеріали та комплектуючі, використовувані в конструкції, а також захисно-декоративне полімерне покриття мають потрібні висновки та допущені до використання в медичних меблях.
| Основні атрибути Кушетка "Грація" Виробник Атон Країна виробництва Україна Кількість секцій 2 Підголівник регульований Спосіб регулювання підголівника механічний, східчаста рейка, покроковий Тип опор ніжки Максимально допустиме навантаження 160 кг Матеріал каркаса метал Оббивний матеріал штучна шкіра, вініл штучна шкіра Наповнювач поролон (піно-поліуретан) Габаритні розміри — Довжина 1955 мм — Ширина 600 мм — Висота 560 мм — Товщина ложа 100 мм Вага 25 кг Гарантія — Гарантійний термін експлуатації 18 міс. — Термін експлуатації (не менш ніж) 60 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | не регулюється |
| Спосіб регулювання підголівника | ступенева рейка |
| Спосіб регулювання подножной частини | не регулюється |
| Спосіб регулювання спинної частини | ступенева рейка |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 1955 мм |
| Товщина ложі | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |