







34 000 ₴
Ліжко з електроприводом двохсекційне медичне функціональне АТОН КФ-2-Еп-125-БП-ОП-Р
Ліжко з електроприводом двосекційне медичне функціональне АТОН КФ-2-Еп-125-БП-ОП-Р призначена для лежачих хворих, які тимчасово обмежені в русі та потребують особливого догляду.
Регулювання кута нахилу відбувається за допомогою електропривода з керуванням від пульта.
Конструкція медичного ліжка виготовлена зі сталевих труб, пофарбованих порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями.
Каркас покритий спеціальною полімерною антибактеріальною фарбою з додаванням срібла. Це забезпечує додатковий захист від поширення лікарняних інфекцій і знижує частоту санітарних оброблень. Покриття стійке до дезінфекції та витримує агресивні засоби для чищення.
Кут підйому Головна секції від 0 до 70 | .
Ліжко встановлене на колеса діаметром 125 мм. Можлива додаткова комплектація поперечиною, еластичним матрацом, штативом і телескопічними бічними огорожами.
Переваги:
Характеристики
Термін експлуатації (не менш ніж) — 5 років.
| Габаритні розміри, мм | 2050х900х880 |
| Розміри ложа, мм | 900х2000 |
| Висота ложа від підлоги, мм | 460 |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимальний кут підіймання секції, град. | , головна секція — від 0 до 70 | |
| Привод | електричний |
| Максимальне навантаження, кг | 180 |
| Колеса | ф125 |
| Матеріал рами | сталь з антибактеріальним покриттям |
| Матеріал бувець | пластик |
| Колеса + гальма | з фіксатором |
| Гарантійний термін експлуатації, міс. | 18 |
| Термін експлуатації (не менш ніж), міс. | 60 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість моторів | 1 шт. |
| Особливості | Пульт дистанційного керування |
| Спосіб регулювання головної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання ножної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип конструкції ліжка | Збірно-розбірна |
| Тип ліжка | функціональна 2-х секційна |
| Тип управління | Електричне |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Бічні огорожі | знімні, з блокуванням довільного регулювання, з двох боків ложа, складні |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Середній термін служби ліжка | 5 років |
| Торцеві огорожі | в узголів'ї і підніжжі ліжка, знімні |
| Кут нахилу головної секції | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 880 мм |
| Висота ложа від підлоги | 460 мм |
| Діаметр колісних опор | 125 мм |
| Довжина ліжка | 2050 мм |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ліжка | 900 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцева огорожу | пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 18 мес. |