



15 000 ₴
Візок-каталка анатомічний зі зйомним ношами АТОН ТПБ-ЗН
Візок-каталка анатомічний зі зйомним ношами АТОН ТПБ-ЗН призначений для використання в медичних закладах і служить для перевезення трупів та перекладання їх в анатомічних відділеннях та моргах.
Наявність знімних нош дозволяє переміщати пацієнтів по сходах та інших нерівних ділянках.
Габарити каталки розроблені оптимально для розміщення у вантажних ліфтах.
Каталка для трупів складається з металевого каркаса, встановленого на 4 поворотні колеса, 2 з яких оснащені гальмами, і знімних нош з 4-ма ручками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 2110 см |
| Висота | 860 см |
| Ширина | 650 см |
| Підголівник | Нерегульований |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Ширина ложа | 590 мм |
| Носилки | знімні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркаса | метал покритий фарбою метал, покритий металом, покритий порошковою фарбою | сталь покрита порошковою фарбою |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтовні |
| Висота ложа від підлоги | 860 мм |
| Струк служби (не меніше) | 60 міс. |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |