


8 050 ₴
Кушетка оглядова медична зі штативом, кошиками та тримачем одноразових простирадл АТОН КС
Для розміщення пацієнтів при проведенні медичних процедур та забезпечення їх комфорту використовується кушетка оглядова медична АТОН КС.
Конструкція медичної кушетки включає підголівник і сидіння, які обтягнуті вінілштучною шкірою.
Підголовник має регульований механізм, що дозволяє встановлювати його з нахилом в діапазоні від 15° до 45°.
Сидіння з підголівником встановлені на міцному металевому каркасі з полімерним покриттям. Спеціальне антибактеріальне покриття забезпечує довговічність матеріалів в умовах впливу навколишнього середовища і механічних навантажень, зберігаючи їх зовнішній вигляд.
Медична кушетка додатково укомплектована інфузійною стійкою (штативом для внутрішньовенних вливань) з кошиками та тримачем для одноразових простирадл.
| Матеріал каркаса | сталь з полімерним покриттям |
| Габаритні розміри | 1890х600х560 мм |
| Товщина ложа, мм | 40 |
| Максимально допустиме навантаження, кг | 120 |
| Маса виробу, кг | 25 |
| Тип опор | ніжки |
| Підголовник | регульований |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал оббивки | вінілштучна шкіра |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Особливості | комплектація інфузійним штативом з кошиками та тримачем для одноразових простирадл |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Особливості | Тримач одноразових простирадел, Комплектація інфузійної стійкою |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 1890 мм |
| Товщина ложі | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 18 мес. |