









27 500 ₴
Візок-каталка для перевезення пацієнтів з регулюванням висоти АТОН ТПБ-МП
Візок-каталка виробництва ПНВП "Атон" призначений для використання в медичних закладах і служить для транспортування хворих у горизонтальному або напівлежачому положенні між палатами, кабінетами, операційними та до машин швидкої допомоги.
Габарити каталки розроблені оптимально для розміщення у вантажних ліфтах.
Каталка складається з:
Візок-каталка має механічний привід для регулювання висоти ложа. Висота каталки регулюється в диапазоні 600-930 мм.
Мяке ложе вироблене з ДСП, обтягнутого якісною вінілштучшкірою. Наповнювач – поролон (пінополіуретан), завтовшки 40 мм.
Положення підголівника ложа може бути горизонтальним або регулюватися в діапазоні 15°÷45°.
Стандартні кольори шкірзаміннику – бежевий, сірий, салатовий, синій, білий.
Також можливий вибір іншого кольору обивки (у вашому корпоративному стилі або за власними уподобаннями) на замовлення.
Габарити ложа: 2000х695х40 мм.
Габарити візка-каталки: 2175х695х600 мм.
Вага каталки: 30 кг.
Допустиме навантаження на ложе: 150 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 2175 см |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Висота | 600 см |
| Ширина | 695 см |
| Підголівник | Регульований |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Спосіб регулювання підголівника | покроковий |
| Спосіб регулювання висоти ложа | механічний |
| Мінімальна висота ложа від підлоги | 600 мм |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Ширина ложа | 695 мм |
| Носилки | незнімні |
| Максимальна висота ложа від підлоги | 930 мм |
| Матеріал каркаса | метал — метал, покритий фарбою металом, покритий порошковою фарбою — Stail, покрита фарбою, покрита порошковою фарбою |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтовні |
| Висота ложа від підлоги | 600 мм |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |