





29 000 ₴
Крісло донорське для забору крові сорбційне АТОН КД-02
Крісло донорське для забору крові сорбційне АТОН КД-02 призначений для використання в медичних закладах і слугує для розміщення пацієнтів у сидячому або лежачому положеннях під час проведення процедури забору крові, цитостатичного лікування та процедури діалізу.
Складається з обтягнутих вінілкішої м'яких сидіння і спинки, встановлених на металевий каркас із полімерним антибактеріальним покриттям.
Підлокітники регулюються за висотою, кутом нахилу та поворотом за віссю.
На каркас встановлюються м'які частини — сидіння, спинка та секція гомілки, виготовлені з вінілскожі з поролоном завтовшки 120 мм.
Спинка та секція регулюються — можуть змінювати кут нахилу відносно сидіння.
Стандартні кольори оббивки: синій, бежевий, салатовий, сірий, блакитний. Також можливий вибір іншого кольору оббивки на замовлення (у вашому корпоративному стилі або за власними уподобаннями).
Просимо звернути увагу: колір шкірзаму Scaden може відрізнятися в залежності від освітлення та налаштувань Вашого екрану. За додатковими фото звертайтеся до наших фахівців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Розміри | |
| Ширина | 785 см |
| Вага | 38.0 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Крісло донорське |
| Підголівник | Регульований знімний |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Тип опор | Ніжки |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Спосіб регулювання підніжки частини | механічний |
| Гарантія | 18 мес. |
| Спосіб регулювання висоти посадкової частини | Механічний |
| Каркас, ніжки | метал |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Підлокітник | 2 (шт.) правий і лівий, регульований за висотою, знімний |
| Висота сидіння | 610 мм |