








21 700 ₴
Стійка ендоскопічна АТОН СТ-ЕЯ-М-Кр-Пб
Стійка ендоскопічна медична АТОН СТ-ЕЯ-М-Кр-Пб призначена для розміщення на ній приладів, обладнання та витратних матеріалів.
Стійка СТ-ЕЯ-М-Кр-Пб для медичних приладів складається з:
У нижній частині каркаса розташовується ящик, над яким розташовані шість металевих полиць. Відстань між полицями можна змінювати з кроком 50 мм.
Стійка медична комплектується мережевим фільтром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 555 см |
| Тип | Медичний візок |
| Вага | 37 |
| Висота | 1450 см |
| Ширина | 500 см |
| Призначення | Для медичної апаратури |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 10 |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 65 |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип опор | Колісні опори |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтовні |
| Полиця | 6 шт. |
| Діаметр колісних опор | 100 мм |
| Максимальне навантаження на один ящик | 5 кг |
| Струк служби (не меніше) | 60 міс. |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Шухляда | 1 шт |