





6 200 ₴
Матрац ліжка лікарняного медичний АТОН МЦ 200х90х10 см
Матрац ліжка лікарняного медичний АТОН використовується для зручного розміщення пацієнта в ліжку.
Матрац складається з чохла та поролонової основи, товщиною 100 мм. Чохол виготовлений з непромокаючої медичної тканини, призначеної для захисту від протікання рідин.
Чохол легко протирається, що забезпечує можливість безперервного використання, у т.ч. після протікання фізіологічних, медичних та інших рідин. Тканина має протимікробні та антиалергенні властивості, у тому числі цей матеріал захищає від пилових кліщів.
Умови експлуатації чохла:
Не допускається прасування праскою!
Підходить до ліжка лікарняного КП виробництва ПНВП "Атон".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 90 см |
| Анатомічні властивості | Немає |
| Форма матраца | Прямокутний |
| Наповнення матраца | пенополиуретан |
| Тип матраца | безпружинний |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Да |
| Водонепроникний чохол | Да |
| Антибактеріальне просочення чохла | Да |
| Знімний чохол матраца | Да |
| Тип паковання матраца | стандартна |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Пиловідштовхувальні властивості чохла | Да |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Сторона чохла 1 | медична клейонка |
| Вага матраца | 6 кг |